Jak Phone 7+ dorazil

Když Apple oznámil na Keynote začátkem září nový iPhone 7/7+, tak jsem zajásal. Mohli jste to konec konců vidět v přímém přenosu, když jsem spolukomentoval na Appliště.cz. Větší odolnost, výkon, lepší fotoaparát, rychlejší data, lepší výdrž baterky. To všechno jsem si přál. Absence audio jacku, ze které Radek Hulán nemůže spát mě nijak nezasáhla. Myslím si, že přechod na bezdrátové audio je nevyhnutelný a Apple mu jenom trochu pomohl. Navíc v balení je redukce Lightning - Audio, takže žádná katastrofa se neděje. Prostě to byla jasná volba - je čas na upgrade.

Proč iPhone 7+ 256GB

Důvody jsou pro mě dva. Jednak na iPhonu poměrně často čtu články a zrak už není co býval, takže proto plusko. Druham mi jde o fotoaparát. Nemyslím si, že by měl / mohl nahradit DSLR, ale duální optika je pro mě strašně zajímavý koncept a prostě chci vědět co z ní jde vymáčknout. A protože iPhone zvládá 4K video, protože mě baví timelapse a protože chci zkusit s iPhonem fotit do RAW, tak mi 256GB verze připadá jako jediná rozumná. Možná jsem megaloman, možná příliš podléhám marketingu Applu, ale chci z toho zařízení mít radost a ne pořád řešit co smazat. S iPhonem pracuji typicky několik hodin denně, takže si vědomě nezhorším komfort práce.

Vybalovačka

Jedna z věcí, která se mi na Applu líbí je neustálý pokrok. Je to vidět i na samotném balení. Krycí folie už se dá bez problémů sundat a nemusíte ji loupat jak pomeranč. Sluchátka jsou nově zabalena v papíru aby Apple redukoval množství použitých plastů a samozřejmě vše skvěle padne, lícuje, prostě radost. Koneckonců se můžete pokochat se mnou.
Komentáře

  1. často mi chybělo delší ohnisko. jak na focení sportovních aktivit, portrétů, eliminace kácejících se linií když fotím auto k inzerci atd. Takže jsem rád že apple nešel konceptem jako Huawei. Plusko za klasiku jsem chtěl měnit taky kvůli tomu že konzumuji obsah převážně na telefonu a na to je i baterka u klasiky malá. voděodolnost, když se prostě naložím do vany, nebo dám telefon do batohu když jedu na bajku je super. Lifeproof se mi pořád nechtělo nandavat a odolnost krytu taky není taková. Takže za mě taky super zlepšení. Jack mi nevadí. Ale bohužel u powerbeats 2 wireless, který používám převážně na sport jsou fajn. ale pokud pustím video, mají zpoždění. Nevím jestli to je jen tohoto kusu nebo vlastnost všech bt sluchátek.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak jsem zachraňoval Airu

Okradli stařenku! Viva Las Vegas