Fotografie pro Leontinku

Nadace Leontinka je úžasná organizace, která neúnavně již řadu let pomáhá zrakově postiženým dětem a studentům do 25 let v jejich osobním rozvoji a přípravě na životní uplatnění. Pokud se o ní chcete dozvědět víc, tak se podívejte na www.nadaceleontinka.cz.

Proč o nadaci píši? Protože letos již po sedmé bude pořádat aukci nádherných fotografií celé řady špičkových českých fotografů ve prospěch zrakově handicapovaných dětí. Aukce proběhne 19. listopadu od 19 hodin v hotelu Interconinental v Praze. Pokud máte rádi fotografie a nebojíte se svým chováním pomoct lidem, kteří to potřebují, vřele doporučuji se aukce zúčastnit.

Je pro mne osobně velkou poctou, že jeden z mých snímků bude dražen. Konkrétně se jedná o Sunset walk v rozměru 40x40cm. Pokud nebudete mít cestu do Prahy a nebo nebudete mít čas na aukci, nabízím Vám ještě jednu možnost:

Níže najdete zmíněnou fotografii v rozlišení 1600x1200 bodů, kterou si můžete stáhnout a použít dle vlastního uvážení, třeba jako pracovní plochu na svém počítači. Na oplátku ze svého mobilního telefonu pošlete SMS na tel. číslo 87777 ve tvaru DMS LEONTINKA, čímž nadaci přispějete 27Kč. To je fér ne?
Fotografie: Sunset Walk
Autor: Jan Březina
Rok pořízení: 2011
Rozměr: 1600x1200bodů
Download: sunsetwalk.jpg

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak jsem zachraňoval Airu

Okradli stařenku! Viva Las Vegas