Google „obohatil“ Blogger

Google.com je bezesporu fenoménem naší hektické doby plné digitálních vymožeností. Vznikl jako každý správný internetový projekt na akademické půdě jako alternativa k nefungujícím komerčním řešením. Díky úžasně fungujícímu investičnímu trhu v USA a nesporným manažerským dovednostem lidí z Googlu se během několika málo let vyvinul v dechberoucí kolos, který co týden představí nějakou novou aktivitu. Nejčastěji však už nejde o nový vývoj z dílen Googlu, ale o akvizici stávajícího řešení.

Nechci působit jako remcal, ale když jsem se připojil na Blogger.com a místo mého účtu se automaticky přilogoval „můj“ google účet a tudíž zmizel můj existující blog, byl jsem zprvu trochu zaskočen. Pak mě uklidnil odkaz, který by šel volně přeložit jako „Pokud zmizel váš starý blog, klikněte zde“ - klikl jsem pln naděje v pomoc. Odpovědí byl „internal error“ a hláška, že požadovaná informace neexistuje. Inu i mistr tesař se utne.

A rozuzlení? Odhlásil jsem se ze svého novégo google účtu, přihlásil na starý blogger účet, ten se automaticky převedl na google účet a většina blogu se objevila. Sice chybí nějaké ty příspěvky, ale znáte to, softwarová řešení nejsou bez chyby a je to koneckonců zadarmo. Jen doufám, že naše bezplatné zdravotnictví se nezačne řídit nějakou pěkně vypečenou licencí. Že bychom při vstupu do ordinace podepsali EULA (end-user-license-agreement) a pak doufali, že nebude potřeba servis pack.

No konec nářků. Bový google blogger je výzva, se kterou se hodlám poprat!

Takže přátelé "Don't be evel" neboli jak říká Zákopčánik "Slunce v duši"

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak jsem zachraňoval Airu

Okradli stařenku! Viva Las Vegas