Nekupujte si Photoshop, předplaťte si ho!


Ano, i tak by mohl znít slogan k akci, kterou právě Adobe nabízí. Může to znít trochu zvláštně, ale myšlenka to není úplně špatná.Adobe v rámci služby Creative Cloud nabízí možnost stáhnout si a legálně po dobu předplatného používat kompletní balík Creative Suite CS6 a řadu dalších nástrojů. Místo abyste zaplatili nemalé peníze za zakoupení či upgrade balíku, pouze si za výrazně nižší částku předplatíte službu Creative Cloud a kromě jiného můžete používat software, za který neplatíte tolik.

V rámci srpnové akce Adobe nabízí majitelům starších verzí Creative Suite (od CS3) předplatné 29.99EUR na měsíc, což jsou z pohledu grafika poměrně rozumné peníze. Podmínkou je zaplatit si roční předplatné a do konce srpna, takže pokud o tom uvažujete, je pomalu čas se rozhoupat.

Vyplatí se to?
Záleží na tom jakým způsobem hodláte SW používat. Pokud grafiku, weby apod. děláte jen příležitostně a spíš pro zábavu, jsem přesvědčen o tom, že žádná forma investice do  Creative Suite se nevyplatí. Nicméně pokud pracujete profesionálně na zakázkách, pak  je situace opačná. A zejména pro grafiky na volné noze je mnohem zajímavější platit průběžně malé částky než zaplatit hned na začátku celý software...

Více informací o akci najdete na http://www.adobe.com/cz/special/offers.html.

A pokud jste studenti či učitelé, mohla by Vás zaujmout klasická nabídka pro školy.

Komentáře

  1. DeeXIct11:05 odp.

    Zajímavá myšlenka, ale když bych si vzal na CS úvěr na full licenci, mohu platit taky pravidelně menší částky. ovšem s výhodou, že na konci úvěru mi CS bude říkat pane. to však patrně u pronájmu Adobe není. libila by se mi spíš jiná forma již funkčního upgrace plánu. něco jako zaplatím každý rok nějakou částku a mám nárok na daný produkt. když platit přestanu, zústane mi poslední zaplacená verze.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak jsem zachraňoval Airu

Okradli stařenku! Viva Las Vegas